Whatsapp
 

Bayan Direksiyon Dersi

Direksiyon derslerini 08:00- 21:00 saatleri arasında istediğiniz saatte ders alabilirsiniz. Bunun için önceden randevu alarak size uygun saatlerde yerinizi ayırtmanız gerekir. Özel direksiyon dersleri bir gün içerisinde en az iki saatlik seanslar halinde verilir.
Bayan Direksiyon Dersi
  • Araca binildiğinde yapılacaklar
  • Aracı kullanırken yapılacaklar
  • Aracı durdururken yapılacaklar
  • Park etme yöntemleri ve taktikleri
  • araç üzerinde bulunan göstergeler
  • ve daha fazlası için....
Hemen Kayıt Ol

Manuel Vites Direksiyon Dersi

Bayan bir eğitmenden direksiyon dersi almak için bayan öğrenciler için daha rahat algılanıyor. Kursumuzda dilerseniz bayan hocadan direksiyon eğitimi yada erkek hocadan direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

Çünkü bu anlamda hassasiyeti olan bayan öğrencilerimiz bayan hocadan direksiyon dersi almayı arzu etmektedir. Biz de bunu öngördüğümüzden dolayı firmamızın bünyesinde bayan hocalar bulundurmaktayız. Bu da firmamıza tercihi artırmakta ve müşterilerimizin gözünde bizi rakipsiz yapmaktadır. İstanbul da bayan hocadan otomatik vites direksiyon dersi hizmetimiz için çok sayıda aracımız bulunmaktadır. Direksiyon eğitiminize başlamadan önce bu arabalardan herhangi birini seçebilir ve eğitiminizi hızlı bir biçimde başlatabilirsiniz. Direksiyon eğitimi fiyatlarımız kesinlikle sizlerin bütçe dengesini bozmayacak cinsten fiyatlardır. Bu fiyat aralıkları tamamen piyasaya, sizlerin durumuna ve firmamızın beklentilerine göre belirlenmektedir. Bayan hocadan otomatik vites direksiyon dersi hizmetimiz için bize ulaşın ve firmamızın tüm imkanlarından en uygun fiyatlar ile yararlanma fırsatını yakalayın. Firmamızın direksiyon eğitim açısından marka olduğunu bilmeniz gerekir. Direksiyon dersi anlamında firmamızın kalitesine güvenmeniz gerektiğini sizlere her zaman hatrılatmak isteriz. Çünkü biz bu konu ile alakalı olarak en iyisiyiz ve profesyonellik anlamında da sizlere en mükemmelini vermekteyiz. Bundan her zaman ve koşulda emin olabilirsiniz. Firmamızın kaliteli bay bayan hoca kadrosunu ve deneyimli araç listesini yerinde inceleyin ve kararınızı buna göre verin. site içeriği: bayan hocadan direksiyon dersi , özel direksiyon dersi bayan hocadan, bayan hocadan direksiyon kursu , istanbul bayan hocadan direksiyon dersi, direksiyon eğitimi, bayan hoca, bayan direksiyon öğretmeni