Whatsapp
 

Bayrampaşa Direksiyon Dersi

Bayrampaşa direksiyon derslerini 08:00- 21:00 saatleri arasında istediğiniz saatte ders alabilirsiniz. Bunun için önceden randevu alarak size uygun saatlerde yerinizi ayırtmanız gerekir. Özel direksiyon dersleri bir gün içerisinde en az iki saatlik seanslar halinde verilir.

Bayrampaşa direksiyon dersi ; acemi, orta ve ileri düzeydeki tüm kişilerin faydalanabileceği bir derstir. Arabayı doğru, güvenli ve en iyi bir şekilde kullanabilmeniz için araba sürmeyi doğru bir şekilde öğrenmeniz gerekir.

Özel direksiyon derslerimiz;

 • Ehliyet sahibi olan ancak sürüşte bazı hatalar yapanlar için, bu hatalarını tekrar tekrar yapmamaları için,
 • Ehliyet sahibi olmayan ancak ehliyet sınavına hazırlananlar için temel adımları en iyi bir şekilde öğrenebilmesi ve güvenli bir şekilde uygulamalı sürüş deneyimi yaşaması için derslerimiz ideal olmaktadır.

Araba sürmenin mantığını öğrenmek kolaydır ancak öğrendiklerinizi uygulamaya geçirmeniz işin en önemli kısmıdır. Özel direksiyon dersi ile bizler, tam olarak bu işin uygulama kısmına odaklanmış durumdayız. En önemli farkımız ise derslerimizde açık ve net bir dille öğretim gerçekleştiriyoruz.

Hemen Kayıt Ol

Direksiyon Dersine Nereden, Nasıl Başlanır?

Kurs merkezimiz ile iletişime geçerek Bayrampaşa direksiyon dersi alabilmeniz mümkündür. İletişime geçtiğiniz zaman; 08:00 - 21:00 saatleri arasında, dilediğiniz en az iki saatlik eğitim süresi için randevu alıyorsunuz ve sonrasında eğitim saatinde dersimize başlıyoruz.

Sizlere direksiyon derslerimizde neleri öğreteceğimizi kısaca aşağıdaki gibi özetleyebiliriz;

 • Temel düzeyde bir kursiyerimizin için bir aracın nasıl kullanılması gerektiğine dair temel bilgileri “adım adım” öğretmekteyiz. Bu eğitim sürecimizde temel amacımız; kursiyerimizin sadece ehliyet sınavında değil, hayatı boyunca aracı güvenli ve doğru bir şekilde kullanabilmesini sağlamaktır. Bu nedenden dolayı nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair ayrıntıları; açık ve net bir dille, uygulamalı olarak anlatmaktayız.
 • Aracın temel fonksiyonları, aksanı, işlevleri ve diğer tüm ayrıntılar öğretilmektedir.
 • “Orta düzey” olarak nitelendirebileceğimiz kursiyerlerimiz için (ki temel etapları başarılı bir şekilde tamamlayan kursiyerlerimiz de bu tanıma dahildir) trafikte nasıl araç kullanmaları gerektiğine dair; temel ve ileri düzeyde her bir ayrıntıyı, açık ve net bir şekilde öğretmekteyiz. Öğretim sürecimiz uygulamalı bir şekilde, kursiyerimizin ihtiyaç duyduğu ya da talep ettiği kez tekrar edilerek, kalıcı bir şekilde öğretilmektedir.
 • Bir diğer önemli ders içeriğimiz ise “araç nasıl park edilir?” sorusuna cevap niteliğinde; araç park etme eğitimimizdir. Bu eğitimimiz henüz ehliyet almamış kursiyerlerimiz için uygun olduğu gibi zaten ehliyet sahibi olan ancak park etme konusunda kendisini geliştirmek isteyen kursiyerlerimiz için de uygun niteliktedir.
 • Esasında tüm araç tiplerinin kullanım mantığı aynı olsa da, bazı araçlar “vites” özelliği bakımından farklılık göstermektedir. Bazı araçlar otomatik, bazıları ise manuel vites sistemine sahiptir. Direksiyon dersimizde öğrencimizin hem manuel hem de otomatik vites sistemine sahip araçları nasıl kullanabileceklerini öğretmekteyiz.

Bayrampaşa özel direksiyon dersi eğitim içeriklerimizi bu şekilde özetleyebilmemiz mümkündür. Daha önce de belirttiğimiz gibi; ders içeriği, eğitim alacak kursiyerimizin seviyesine göre değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla da; özellikle de ehliyet sahibi kursiyerlerimiz açısından bazı temel bilgileri biliyor olduklarını belirtmeleri durumunda, sadece öğrenmek istedikleri aşamalara odaklanabiliyoruz. Ancak “temel düzeyde” ya da “acemi” olarak da tanımladığımız bir kursiyerimiz açısından ise her bir ayrıntıyı öğretmekteyiz.

Kurs merkezimiz ile iletişime geçtiğinizde sizlere eğitim sürecimize dair daha fazla bilgi verebiliriz.

Bayrampaşa Özel Direksiyon Dersi Eğitim Seçeneklerimiz...

Başlıca eğitim seçeneklerimizi aşağıdaki gibi sıralandırmamız mümkündür;

 • Temel düzey direksiyon eğitimi - Sıfırdan öğrenmek, kendisini geliştirmek, alt yapısını güçlendirmek, araba sürmeyi yeniden öğrenmek, bir aracı temel olarak keşfetmek, ehliyet sınavına hazırlık gibi amaçlar doğrultusunda tüm herkesin tercih edebileceği, “temel” düzeyden “orta” düzeye kadar ilerlemenizi sağlayacak, hiç sıkılmayacağınızı oldukça keyifli bir eğitim programımızdır.
 • Manuel vites direksiyon eğitimi - Bu eğitim sürecimiz; “manuel” tip vites sistemine sahip araçların nasıl kullanılacağına yöneliktir.
 • Otomatik vites direksiyon dersi - Bu eğitim sürecimiz ise “otomatik” tip vitesli araçların kullanımına yöneliktir.
 • Trafikte direksiyon eğitimi - Trafikte araç kullanımına dair temel ve ileri düzey bilgilerin öğretildiği eğitim programımızdır.
 • Özel Direksiyon Kursu- Bu eğitimde de ehiyeti olup da kullanmakta zayıf olan öğrenci kursa kayıt olup özel direksiyon kursu alabilir
 • İleri direksiyon eğitimi - Bir aracın temel kullanım mekaniği hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olan bir sürücünün artık araç kullanımına dair ayrıntılı bilgileri edinmesi gerekir ki tüm bu bilgileri eksiksiz bir şekilde bu eğitim programımızda derlemiş bulunuyoruz. Bu eğitim programımız aynı zamanda ehliyet sahibi olup, trafikte daha bilinçli bir sürücü olmak için kendisini geliştirmek isteyen kursiyerlerimiz için de uygun niteliktedir.
 • Bayan direksiyon eğitimi - Bu eğitim programımız Bayrampaşa bayandan direksiyon dersi olup, bayan kursiyerlerimizin özel olarak tercih ettiği bir programdır.

Bu eğitim programlarımızdan hangi birine dahil olacağınızı kendiniz tercih edebilir ya da seviyenize uygun bir şekilde size özel bir program uygulayabiliriz. Sadece iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bayrampaşa Özel Direksiyon Dersi Almaya Hazır Mısınız?

Araç kullanmak keyifli bir deneyimdir ancak nerede, nasıl kullanıyor olduğunuz önemlidir. Özel derslerimizde sizlere sadece “araç nasıl kullanılır?” öğretmekle kalmıyor aynı zamanda; doğru ve güvenli bir kullanım için her bir detayı “kalıcı” bir şekilde öğretiyoruz. Bu sayede sadece ehliyet sınavında değil, hayatınızın geri kalanında keyifli ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Bizlerle iletişime geçerek sizin için en uygun fiyat teklifini sunmamızı sağlayabilirsiniz. Nitekim fiyatlandırma aşamasında birçok kriteri dikkate almaktayız ve bu bağlamda mümkün mertebe en uygun düzeyde Bayrampaşa direksiyon dersi fiyatları sunma gayretinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.