Whatsapp
 

Otomatik Vites Direksiyon Dersi

Direksiyon derslerini 08:00- 21:00 saatleri arasında istediğiniz saatte ders alabilirsiniz. Bunun için önceden randevu alarak size uygun saatlerde yerinizi ayırtmanız gerekir. Özel direksiyon dersleri bir gün içerisinde en az iki saatlik seanslar halinde verilir.
Otomatik Vites Direksiyon Dersi
  • Araca binildiğinde yapılacaklar
  • Aracı kullanırken yapılacaklar
  • Aracı durdururken yapılacaklar
  • Park etme yöntemleri ve taktikleri
  • araç üzerinde bulunan göstergeler
  • ve daha fazlası için....
Hemen Kayıt Ol

Otomatik Vites Direksiyon Dersi

Özellikle büyük şehirlerde yoğun trafik koşullarında pratik kullanım sağlaması nedeniyle otomatik vites araçlar yaygın olarak tercih ediliyor. Konforlu kullanımı, trafikte vites değiştirme problemi yaşatmaması gibi nedenler dolayısıyla özellikle kadınların ilgi gösterdiği bu araçların kullanımı her ne kadar kolay görünse de güvenliği tehlikeye atmamak bakımından bilgi ve deneyim büyük önem taşıyor. Direksiyon hâkimiyetini sağlamak, park etmek ya da trafiğin yoğun olduğu bir noktada şerit değiştirmek gibi durumlar karşısında kendinizi geliştirmek amacıyla firmamızdan özel direksiyon dersi alarak daha güvenli bir kullanıcı olabilirsiniz.

Sürücü belgenizi almanızın üzerinden uzun bir zaman geçtiyse özel direksiyon dersi bilgilerinizi tazelemenize de yardımcı oluyor. Trafik kurallarını kitap üzerinden görerek ezberleyen birçok sürücü adayı, trafiğe çıktığında heyecanın da etkisi ile bu kuralları uygulamakta zorlanıyor. Firma olarak verdiğimiz özel derslerle sürücünün bu kuralları içselleştirmesine ve uygulamada pratiklik kazanmasına yardımcı oluyoruz. Bir uzmanla birlikte çıkacağınız bu eğitim yolculuğunda sürüş sırasında karşılaşacağınız riskli durumlar karşısında nasıl bir tepki vermeniz gerektiğini de öğreniyorsunuz.